Genevo One

Genevo One

Optimální přenosný antiradar za dobrou cenu. Antiradar Genevo One je osvědčeným modelem s tříletou historií. Kvalita detekce 2, falešné poplachy 2, přesnost databáze GPS 1 (hodnocení jako ve škole).

11.895 Kč s DPH

Výrobce: Genevo


Antiradar Genevo One ve vylepšené verzi z podzimu 2014 je oblíbeným přenosným modelem značky Genevo. Radarový a GPS detektor Genevo One, oproti většině konkurenčních modelů, komunikuje v češtině a obsahuje GPS modul pro detekci úsekových měření, kamer na červenou, jinak nedetekovatelných stacionárních radarů a ostatních stacionárních hrozeb.

Při skenování radarových pásem se pak vyznačuje minimem falešných poplachů a vynikající citlivostí, srovnatelnou s některými modely značky Beltronics, nicméně za podstatně nižší cenu. Při vývoji byl kladen enormní důraz zejména na novou funkci - hlášení GPS bodů a na optimalizaci pro detekce správné části Ka pásma, které je používáno k měření rychlosti v ČR. Následná ladění v reálném provozu ve specifických podmínkách ČR tak dala vzniknout antiradaru, který je na vynikající úrovni a v kombinaci radarové detekce s GPS modulem a nejpřesnější GPS databází nejlepším přenosným antiradarem v poměru cena/výkon.

Napájení 12V kabelem do palubní zásuvky, který je součástí balení. Nemá baterii a vyžaduje trvalé připojení k napájení.

Komunikuje v českém jazyce
Dobrá detekce
Minimum falešných poplachů
Přesná GPS databáze
Nejmenší detektor na trhu
Jednoduchá obsluha

Alternativní produkty + příslušenství

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info