Beltronics STi-R Plus M-Edition

Beltronics STi-R Plus M-Edition

Vítěz antiradarů určených k pevné instalaci do vozidla. Antiradar Beltronics STi-R Plus M-Edition je novinkou roku 2015. Kvalita detekce 1, falešné poplachy 1, přesnost databáze GPS 3 (hodnocení jako ve škole).

42.895 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Beltronics

Detektor Beltronics STi-R Plus M-Edition je určen pro pevné zabudování - skrytou montáž do vozidla. Je nástupcem modelu BELTRONICS STi-R PLUS EURO CZ, oproti kterému se vyznačuje vyšší citlivostí a prakticky nulovým počtem falešných poplachů v radarových pásmech používaných v ČR. Detektor je dále vybaven GPS modulem s databází úsekových měření rychlosti (update databáze je navždy zdarma). Revoluční konstrukce antény tohoto detektoru dále zamezuje odhalení v některých západoevropských státech (Francie, Nizozemí), kde tamní policie používá tzv. "detektory detektorů". Speciálním přepínačem je pak schopný vymazat detekční funkci a tím v případě policejní kontroly "legalizovat" toto zařízení ve všech zemích světa.

Vynikající detekce
Detekuje také slovenský MultaRadar CD
Žádné falešné poplachy
GPS databáze pevných radarů
Kvalitní provedení
100% nezjistitelný a diskrétní
Vyšší cena
Náročnější instalace
Někdy nepřesná databáze
Hlavní uplatnění tohoto detektoru je nejen pro řidiče cestující po celé Evropě, kterým STi-R Plus EURO CZ zaručí naprostou diskrétnost, ale také pro použití v ČR, kde detektor Beltronics STi-R Plus EURO CZ ve spojení s laserovou rušičkou zajišťuje prakticky 100% ochranu proti všem radarům používaným v ČR.

M-Edition - První zařízení, které skutečně spolehlivě detekuje také nové MultaRadary používané policií na Slovensku a v Polsku.
Až dosud nebyl na trhu radarový detektor, který by dokázal detekovat MultaRadar CD na bezpečnou vzdálenost a navíc bez falešných poplachů.
S MultaRadarem CD se na Slovensku můžete setkat ve 22 vozech Škoda Fabia II.
Tento radar byl doposud problematickým z hlediska detekce pro všechny radarové detektory a to díky své modulaci frekvence a také proto, že pracuje v zarušeném pásmu K na frekvenci 24,100 GHz. Na podobných frekvencích totiž pracuje mnoho jiných zařízení /hlavně automatické otvírače dveří (u benzinových pump)/, které u ostatních detektorů způsobjí velké množství falešných poplachů.
Beltronics STi-R Plus M-Edition při detekci tohoto radaru nemá konkurenci. Je levnější, detekuje jej na nejvyšší vzdálenost (až o 50% lépe než druhý nejvýkonnější produkt) a co je nejpodstatnější, jako jediný detektor na trhu dokáže rozlišit MultaRadar CD od jiných nežádnoucích zdrojů signálu a falešné poplachy tak jsou oproti konkurenčním produktům zredukovány o více než 99%! Vy si tak můžete užívat pohodlnou a bezpečnou jízdu bez falešných poplachů!
Beltronics STi-R Plus M - Edition je legální
Detektor STi-R Plus M-Edition má nejpokročilejší radarovou anténu (přijímající část) a nabízí kvalitu, kterou ocení i nejnáročnější zákazníci. Důležitá je také funkce pro znefunkčnění. Pokud máte obavu z toho, že Vás v cizině zastaví policejní hlídka a najde Vám radarový detektor, jsou Vaše obavy již neopodstatněné. Stačí zmáčknout tlačítko, software Beltronics STi-R Plus M-Edition je vymazán a Váš radarový detektor již není radarovým detektorem. Tato funkce garantuje maximální pohodu za volantem v každé zemi, do které vycestujete, bez ohledu na to, zda používání a vlastnění radarového detektoru je zakázáno nebo ne. Funkci radarového detektoru si můžete samozřejmě kdykoliv aktivovat prostřednictvím PC.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info