Genevo One S

Genevo One S

NOVINKA

Vítěz přenosných antiradarů vyniká prvenstvím cena x výkon. Antiradar Genevo One S je novinkou roku 2015.Kvalita detekce 1, falešné poplachy 1, přesnost databáze GPS 1 (hodnocení jako ve škole).

15.895 Kč s DPH

Výrobce: Genevo

Genevo One S je nejvýkonnějším modelem z rodiny přenosných detektorů Genevo. Novinka Genevo One S oproti většině konkurenčních modelů obsahuje také GPS modul s databází pro detekci úsekových měření, kamer na červenou, jinak nedetekovatelných stacionárních radarů a ostatních stacionárních hrozeb.

Při skenování radarových pásem se pak vyznačuje minimem falešných poplachů a vynikající citlivostí, srovnatelnou s nejvýkonnějšími modely značek Beltronics nebo Escort Radar. Při vývoji byl kladen enormní důraz na optimalizaci radarového přijímače pro nejlepší detekci Ka narrow pásma, které je používáno k měření rychlosti v ČR. Následná ladění v reálném provozu ve specifických podmínkách ČR tak dala vzniknout antiradaru, který je na nejvyšší úrovni a v kombinaci radarové detekce s GPS modulem a nejpřesnější GPS databází je tak nejlepším přenosným antiradarem pro ČR.

Napájení 12V kabelem do palubní zásuvky, který je součástí balení. Nemá baterii a vyžaduje trvalé připojení k napájení.

Komunikuje v českém jazyce
Výborná detekce
Minimum falešných poplachů
Přesná GPS databáze
Nejmenší detektor na trhu
Jednoduchá obsluha
Vertikální držák zdarma
První aktualizace do 12 měsíců od zakoupení ZDARMA

Alternativní produkty + příslušenství

  • Genevo One

    Optimální přenosný antiradar za dobrou cenu. Antiradar Genevo One je osvědčeným modelem s...

    11.895 Kč s DPH

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info