Profesionální instalace antiradarů

Profesionální odborné instalace antiradarů

Profesionální odborné instalace antiradarů

Antiradary a jejich instalace jsou naší specializací. Jsme jednou z nejstarších firem na trhu s antiradary. Antiradary dodáváme a instalujeme již 17 let. Za tu dobu jsme získali neocenitelné zkušenosti ve vhodné konfiguraci antiradarů pro našeho zákazníka včetně realizace profesionální montáže do všech prémiových značek vozidel. Specializujeme se na instalace do vozidel AUDI, BMW, Mercedes Benz, Porsche, Volkswagen a dalších prémiových značek.

Naši technici mají bohaté zkušenosti i zázemí v instalaci antiradarů. Každá instalace antiradarů je pečlivě konfigurována a programována. Součástí každé naší odborné instalace antiradarů je důkladné testování laserovým i mikrovlnným radarem.

K dispozici máme také široké servisní a diagnostické zázemí pro řešení případných nestandardních situací. Těmito zkušenostmi a technologiemi disponujeme jako jedni z mála v ČR.

Každý náš zákazník má možnost po instalaci antiradarů sám otestovat vlastní vozidlo policejním radarem a přesvědčit se tak o 100% funkčnosti realizovaného řešení.

Instalace realizujeme během jednoho pracovního dne. Po dobu montáže antiradarů do Vašeho vozidla Vám zajistíme dopravu, program a služby dle Vašeho přání.

Objednání odborné instalace včetně konzultací je možné na naší infolince +420 602 309 050.

Instalace antiradarů realizujeme v maximální možné míře diskrétně. Platí to v ohledu realizace i zveřejnění fotografií. Z tohoto důvodu veřejně neprezentujeme fotografie realizovaných instalací antiradarů. Před instalací antiradarů zákazníkovi prezentujeme fotografie podobných realizací a pečlivě společně upřesníme způsob umístění jednotlivých komponentů antiradarů.

Využití našich profesionálních instalací antiradarů Vám zajistí garantovanou 100% funkčnost pro všechny dodávané antiradary. Klademe vždy důraz na dobrou koncepci celé instalace.

Současně si Vás dovolujeme varovat před neodbornými instalacemi. Umístění, nastavení a naprogramování jednotlivých komponentů má zcela zásadní vliv na funkčnost celé sestavy. Pokud nejsou dodrženy všechny potřebné zásady a technologické postupy, bude Váš antiradar nefunkční zcela nebo pouze částečně. A to jistě nebyl Váš záměr.

Luboš Dušek za celý tým AntiRadar.info

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení