AntiLaser AL Priority QUAD

AntiLaser AL Priority QUAD

Představujeme nový AntiLaser - AL Priority, 12. generaci nejúčinnější laserové rušičky na světě! AL Priority novinkou roku 2013, je nástupcem dobře známého a doposud také nejúčinnějšího rušícího systému, AntiLaseru G9 RX 2. Přestože AL Priority vypadá na první pohled obdobně jako jeho předchůdce, u nového modelu bylo zapracováno na několika zásadních změnách.

45.895 Kč s DPH

Výrobce: AntiLaser

Světová jednička - 100% funkčnost
Detekce úsekového měření
Nulová poruchovost
Homologováno pro montáž do vozu
Minimální rozměry - nejmenší čidla
Nenašli jsme
100% legální: Jediný produkt tohoto druhu, který je homologován pro montáž do vozidel a u nějž lze kompletně deaktivovat rušící funkce.

AL Priority je nejúčinnější laserová rušička na světě! Garantujeme vyšší účinnost AL Priority v porovnání s kterýmkoli konkurenčním produktem. Pokud prokážete, že konkurenční výrobek funguje lépe, dostanete nejnovější AL Priority ZDARMA.

Legální laserová ochrana
Samozřejmostí je možnost pohodlné a okamžité deaktivace rušících funkcí zařízení a tím i "legalizace" například pro cestu do regionů, kde je jeho použití zakázáno. Ve většině zemí EU nesmí rušička být v "provozuschopném stavu" nebo "používána", přičemž její držení není zákonem zakázáno. AL Priority však není rušičkou, ale homologovanou součástí automobilu. Vaš AL Priority parkovací systém lze tedy používat plně v souladu s legislativou platnou ve všech evropských zemích.

Technický popis
Parkovací systém AL Priority má široké možnosti programování. Mezi základní režimy patří například režim trvalého nebo časově omezeného (1-9s) rušení, režim pouze detekce laseru nebo režim pouze parkovacího asistenta.

Senzory jsou instalovány do přední, případně také zadní části vozidla.
Inovovaná řídící jednotka je programovatelná pomocí USB flash disku. V případě potřeby aktualizace firmwaru je tedy možné přehrát aktuální firmware nebo jednoduše přenastavit funkce systému AL Priority bez nutnosti návštěvy našeho servisního pracoviště.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení